ABSL Executive Club 2023 w Warszawie

ABSL Exectutive Club 2023 - visually record the meeting

Mój długoletni partner ABSL zaprosił mnie na kolejne ważne spotkanie w sektorze BSL – ABSL Executive Club, by stworzyć zapis graficzny tego wydarzenia.

Więcej informacji o spotkaniu:

Spotkanie ABSL Executive Club 2023 w Warszawie to eksklusywny meeting, dostępny tylko dla zaproszonych liderów branży. To wydarzenie, które odbyło się 7 grudnia 2023 roku, podkreśliło znaczenie przywództwa transformacyjnego w nawigowaniu i kształtowaniu zmieniającego się krajobrazu biznesowego. Podczas spotkania kluczowi liderzy sektora business services dyskutowali na tematy związane z przywództwem transformacyjnym. Spotkanie podkreśliło zaangażowanie ABSL w rozwijanie partnerstw w sektorze business service.

Co zostało zarejestrowane graficznie?
Pierwszy graphic recording, czyli zapis graficzny, dotyczył wykładu motywacyjnego Szymona Marciniaka, sędziego UEFA, który jest bardzo swobodną i otwartą osobą. Jego przemówienie było pełne anegdot na temat drogi, którą przebył, aby być jednym z najbardziej znanych sędziów w Polsce.

ABSL Executive Club 2023 - Visually record the meeting

Drugi zapis graficzny dotyczył dyskusji przy okrągłym stole na cztery główne tematy: „Nowe technologie”, „Łańcuch wartości”, „Rozproszone zespoły” i „Pokolenie Z” („New Technologies”, „Value Chain”, „Dispersed Teams” and „Gen Z”). Była to interaktywna dyskusja przy stołach, podsumowana później na scenie przez czterech wybranych liderów sektora.

ABSL Executive Club 2023 - Visually record the meeting

ABLS jest moim partnerem i zaprasza mnie na wydarzenia branżowe już od kilku lat. Miałam przyjemność realizować doychczas tegoroczny ABSL SUMMIT 2023 W Krakowie, Zapis graficzny na ABSL Diamonds Awards 2022 oraz Graphic recording na ABSLSummit 2022.

Zapis graficzny, inaczej zwany sketchnoting, graphic recording czy zapis wizualny to zapisanie spotkania za pomocą ręcznie rysowanych ilustracji, które znacząco wzbogaca konferencje i wydarzenia biznesowe. Ta wyjątkowa technika podsumowuje rozmowy porywającymi wizualizacjami, pomagając w lepszym zrozumieniu i zapamiętaniu informacji przez uczestników. Ożywia dyskusje, sprzyja kreatywnemu zaangażowaniu i aktywnemu uczestnictwu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *