ABSL SUMMIT 2023 W Krakowie

ABSL Summit to jedno z kluczowych wydarzeń ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane przez Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL). Podczas konferencji, spotkań i paneli dyskusyjnych analizowane są globalne trendy i ich wpływ na rozwój gospodarczy i społeczny.

Tegoroczny ABSL Summit 2023 okazał się ogromnym sukcesem pod względem frekwencji, liczby prelegentów i wydarzeń towarzyszących. Wiele osób ocenia ten szczyt jako jeden z najlepszych w historii.

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, ja również miałam kolejną przemiłą okazję brać udział w tym spotkaniu i przenieść treści mówione na wizualną formę, czyli tworzyć notatki wizualne do tego wydarzenia.

Podczas tegorocznego ABSL Summit w Krakowie stworzyłam 13 notatek wizualnych do 12 różnych spotkań i dyskusji. Obsługiwałam spotkania na największym ekranie z najbardziej znanymi uczestnikami.

Po każdym wykładzie bądź dyskusji na dużym ekranie pojawiała się grafika podsumowująca treści omawiane przez uczestników wraz ze zdjęciami tychże.

Niektórzy uczestnicy tej konferencji, z którymi miałam możliwość rozmawiać podczas przerw na lunch, nie mogli uwierzyć, że tworzę rysunki na bieżąco, „na żywo” i to wszystko jest wrzucane na duży ekran. No cóż, jak najbardziej graphic recording właśnie na tym polega – przyjeżdżam na miejsce i tworzę grafiki z treści, które usłyszę 🙂

Zobaczcie poniżej piękną galerię z grafikami z ABSL Summit 2023, a jeszcze niżej zdjęcia z wydarzenia, gdzie zobaczycie, jak to wygląda „na żywo”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarz do “ABSL SUMMIT 2023 W Krakowie”