O MNIE

Mam na imię Basia i pasjonuję się ilustracjami i rysowaniem.

Od najmłodszych lat ucząc się rysowałam przeróżne ikonki lub scenki sytuacyjne, które ułatwiały mi zapamiętywanie materiału. Z biegiem lat jednak porzuciłam ten użyteczny proces, a na studiach robiłam tylko pisemne notatki, notatki, notatki.

I zgadnij co? Wiedza ze studiów wyparowała dosłownie kilka chwil po zakończeniu. W „prawdziwej pracy” liczyło się coś zupełnie innego. Wszystkie teorie, które z takim trudem zapamiętywałam, były bezużyteczne.

Teraz wiem, że najważniejsza jest wiedza, która jest praktyczna. Dodatkowo musi być przyjemna w zapamiętywaniu. Być „sexy”, mieć urok, szczyptę humoru i intrygi. Wtedy zapamiętasz i zachowasz na dłużej.

Dlatego też wróciłam do rysowania i ilustrowania. Najpierw były to krótkie scenki z życia rodzinnego, śmieszne sytuacje czy powiedzenia dzieci. Później doszły notatki wizualne ze spotkań bądź webinarów. Na koniec zafascynowałam się rysunkowymi animacjami, tak zwanymi „white board animations„. Dzięki wszystkim tym narzędziom łatwiej jest zapamiętać i zrozumieć dany temat, a materiały szkoleniowe mają swój wyjątkowy urok i styl.