Spotkanie w BAT DBS – atrakcyjny wewnętrzny event

BAT DBS wewnętrzny event

Jak stworzyć atrakcyjny wewnętrzny event, na którym chcesz uhonorować i zaskoczyć Twoich gości? Jak można oddać ciekawe treści oraz wyjątkową atmosferę wydarzenia łatwym i przyjemnym sposobem?

Przedstawiam Ci niedawną realizację w warszawskim centrum biznesowym British American Tabacco DBS.

Jak przebiegał sam proces?

Przede wszystkim ukłony dla organizatorów wydarzenia. To oni pomyśleli o visual graphic recording, czyli zapisie graficznym tego ważnego spotkania z „szefem wszystkich szefów” 🙂

Na szczęście byłam w tym czasie dyspozycyjna, więc po ustaleniu agendy i otrzymaniu uczestników całego wydarzenia wspólnie przygotowaliśmy plansze do rysowania. Wymagało to dobrania kolorystyki, umieszczenia logo i tytułów oraz dodania rysunków i podpisów każego z uczestników. Mieliśmy na to standardowo dwie rudny poprawkowe. Plansz powstało aż dwanaście!

W dniu wydarzenia pojawiłam się w siedzibie firmy z padem rysunkowym oraz rysikiem, gotowa do działania, aby na żywo rysować to, co się wydarzało. Na gorąco, czasem nawet na stojąco, powstawały notatki wizualne, które widzisz poniżej.

Tak więc odwiedziny wyjątkowego gościa zostały uwiecznione na przepięknych notatkach wizualnych. Co one zawierają? Jest na nich treść poszczególnych mini-spotkań, przedstawiona w sposób, w jaki szefowie poszczególnych działów uważali za ważny. Było więc tu miejsce na wpływanie na treść notatek i formę przedstawienia wiadomości. Dodatkowo wszyscy uczestnicy tych spotkań zostali pokazani na notatkach, wraz z ich portretami i funkcjami w firmie, a czasem z bezpośrednimi cytatami ze spotkania.

To świetne uwiecznienie tematu, zarówno dla głównego gościa tego wydarzenia, pozostałych uczestników (szefów poszczególnych działów), dla organizatorów spotkania, a potem dla wszystkich odbiorców w social media, takich jak LinkedIn.

Co najważniejsze: na koniec dwudniowego pobytu gościa w centrali BAT DBS wszystkie notatki wizualne zostały pięknie wydrukowane w kolorze na dobrym papierze, opakowane i podarowane gościowi, aby w wolnej chwili, na przykład w samolocie, mógł wrócić do wydarzenia i swoich przeżyć. Czy to nie niesamowite zakończenie ważnego wydarzenia, które na długo utkwi w pamięci gościowi?

Zapraszam Was do zapoznania się z innymi realizacjami, jak na przykład świętowanie dnia kobiet również w centrali BAT DBS lub konferencje branżowe ABSL.

Jeśli jesteście zainteresowani podobną usługą dla waszej firmy, zapraszam do kontaktu tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *