GRAPHIC RECORDING czyli ZAPIS GRAFICZNY

Tworzysz konferencje lub warsztaty i chcesz, aby były atrakcyjne dla odbiorców a treści pozostały na długo w pamięci? Pragniesz efektu “WoW” podczas konferencji, warsztatu czy wydarzenia on-line?

Uatrakcyjnij Twoje wydarzenie Graphic Recordingiem, czyli rysowaniem “na żywo” wykładów Twoich prelegentów!

Jak to działa?

Ty organizujesz Twoje wydarzenie, a ja pojawiam się na nim jako słuchacz, obserwator i rysownik on line lub na żywo.

Podczas wykładu słucham i syntezuję treści, które potem przedstawiam jako ilustrację bogatą w ikony, tekst, a czasem ilustracje z dialogami.

Gotowe plansze możesz pokazać już w trakcie konferecji, użyć jako tła podczas przerwy, rozesłać do prelegentów i uczestników lub pochwalić się nimi na twoich Social Media.

Przykładowe notatki z konferencji

Jak dokładnie wygląda proces?

RYSOWANIE WYKŁADU / KONFERENCJI:

1. Przed prezentacją ustalamy layout plansz (jakie muszą się tam znaleźć loga, jak będzie podstawowa kolorystyka, jakie treści stałe – tytuł, podtytuł, stopka)

2. Podczas wydarzenia SYNTEZUJĘ i RYSUJĘ wykład. Rysowanie może być streamowane na bieżąco lub na koniec wykładu udostępniana jest plansza końcowa (dokładny proces ustalamy podczas wcześniejszego spotkania organizacyjnego)

3. Po wydarzeniu masz materiały do przesłania dla prelegentów, jak również materiały do wykorzystania w social media (Facebook, Instagram, Tweeter, LinkedIn etc.)

Graphic Recording na warsztatach

Jeśli chcesz uatrakcyjnić Twoje warsztaty to proponuję Ci rysunkowe asystowanie w warsztatach. Tutaj “sky is the limit”!

Moje propozycje:

  • Odczytujesz opowieść o Twoim temacie a ja w tym czasie rysuję Twoją historię (np. opowieść o Twoim kliencie, opowieść o produkcie, historii, strategii)
  • Przygotowujesz dla uczestników zadania, a ja dla Ciebie tworzę plansze, na których część treści jest już rozrysowana
  • Przygotowujemy razem skomplikowaną ikonografikę / ilustrację biznesową dotyczącą Twojego tematu, która jest stopniowo odsłaniana ub rozrysowywana podczas Twoich warsztatów

Szukasz jeszcze czegoś innego? Zapraszam do kontaktu i wspólnie wymyślimy kreatywne wsparcie Twojego wydarzenia!!!

Działamy razem? To zapraszam ->

Ile to kosztuje?

Pojedyncza notatka z wydarzenia online / offline -> sprawdź tutaj.

Jeśli jednak interesuje Cię całościowa ogsługa Twojej konferencji, czyli kilku wykładów w jeden lub więcej dni lub może graphic recording na warsztatach to cenę ustalamy indywidualnie, w zależności od Twoich potrzeb.

 

Zapraszam do kontaktu ->

Więcej przykładów?

Graphic recording na ABSLSummit 2022

„To jedena z najlepszych konferencji ABSL, jakie widziałem” słyszałam wiele razy w tym roku. I całkowicie się zgadzam, wystarczy spojrzeć […]