FILM RYSUNKOWY

EXPLAINER MOVIE lub FILM RYSUNKOWY to świetny sposób na przedstawienie Twojego produktu lub usługi w sposób przystępny, ciekawy i przyciągający uwagę.

Zobacz film poniżej:

Jak robię film rysunkowy dla Ciebie?

Najważniejszy jest Twój przekaz, czyli co chcesz powiedzieć i co osiągnąć. Jak chcesz, aby widz postrzegał Twój produkt bądź usługę. Dodatkowo chciałabym wiedzieć, czy film ma być zabawny, czy neutralny. Jaki rodzaj muzyki będzie Ci najbardziej odpowiadał? Czy masz preferencje co do kolorystyki? Czy możesz udostępnić mi Twoje logo bądź elementy graficzne, które mogę dodać do filmu? Być może chcesz sam nagrać AUDIO do tego filmu – a więc dodać Twój głos i wybarną przez Ciebie muzykę?

Po wyjaśnieniu powyższych kwestii rysuję pierwsze plansze i wysyłam do pierwszej weryfikacji. Mamy z reguły dwie rundy poprawkowe i otrzymujesz gotowy film w formacie mov lub mp4. 

Do czego możesz wykorzystać film wyjaśniający?

Film rysunkowy możesz wykorzystać do wielu celów. Możesz po prostu zaprezentować swój produkt lub usługę. Możesz też przedstawić bardziej skomplikowany i trudny do wyjaśnienia pomysł z różnych dziedzin, zaczynając od psychologii, zdrowia, edukacji, a kończąc na rozwiązaniach technicznych, które dużo łatwiej wytłumaczyć animacjami. Filmy animowane pomagają też wyjaśnić i zrozumieć pracownikom zmiany w ich firmach i organizacjach.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana?

Zapraszam do kontaktu! Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i pomogę uprzyjemnić Twój przekaz!

Zobacz przykłady wcześniejszych realizacji