Tak może wyglądać Twój film rysunkowy

FILM RYSUNKOWY

Coraz większą popularność w Internecie mają filmy rysunkowe. To dzięki nim możesz przekazać Twojemu klientowi w szybki i przyjemny sposób informację odnośnie Twojej firmy, Twojego produktu bądź misji.

Jak robię film rysunkowy dla Ciebie? Najważniejszy jest Twój przekaz, czyli co chcesz powiedzieć i co osiągnąć. Jak chcesz, aby widz postrzegał Twój produkt bądź usługę. Dodatkowo chciałabym wiedzieć, czy film ma być zabawny, czy neutralny. Jaki rodzaj muzyki będzie Ci najbardziej odpowiadał? Czy masz preferencje co do kolorystyki? Czy możesz udostępnić mi Twoje logo bądź elementy graficzne, które mogę dodać do filmu? Być może chcesz sam nagrać AUDIO do tego filmu – a więc dodać Twój głos i wybarną przez Ciebie muzykę?

Po wyjaśnieniu powyższych kwestii piszę krótki scenariusz filmu i rysuję pierwsze plansze. Jeśli projekt Ci się spodoba, przystępuję do tworzenia poszczególnych ujęć – rysuję i maluję kolejne plansze, później składam film, dodaję napisy i elementy graficzne. Na koniec dodaję muzykę i napisy końcowe.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana? Zapraszam do kontaktu! Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją i pomogę uprzyjemnić Twój przekaz!

Filmy do cyklu DDD – Dorosłe Dzieci Dysfunkcyjnego Domu: