Pozytywna Dyscyplina Webinarium Jak radzić sobie z kłótniami między rodzieństwiem 1

Case study: webinar Pozytywna Dyscyplina

Miałam przyjemność wziąć udział w webinarze Justyny Brzozak pod tytułem Jak radzić sobie z kłótniami między rodzeństwem. Justyna Brzozak jest certyfikowaną edukatorką Pozytywnej Dyscypliny, jak również zwolenniczką NVC (Non-violent comunication – porozumienie bez przemocy) oraz miłośniczką Jaspera Juula. Od jakiegoś czasu nagrywa webinary dotyczące Pozytywnej dyscypliny, które zawsze mnie motywują i ładują pozytywną enrgią.

Jako mama trójki dzieci, które mają mocne i ekspresyjne charaktery z wielkim zaciekawieniem brałam udział w webinarze “Jak radzić sobie z kłótniami między rodzeństwem”. Webinar ten możesz zobaczyć na grupie FB Justyny “Justyna Brzozak – Pozytywna Dyscyplina.

Słuchałam z zapartym tchem, a moja prawa ręka śmigała po papierze rysując poszczególne hasła. Urzekło mnie to i pomogło w zapamiętaniu tych jakże wartościowych treści. Mam nadzieję, że moje notatki pozwolą również Wam poznać system Pozytywnej Dyscypliny oraz przydatne narzędzia omówione na webinarium. Sami zobaczcie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Case study: webinar Pozytywna Dyscyplina”