Film kobieta kompletna 2

Nastrojowy film rysunkowy o Kobiecie Kompletnej

Dziś przedstawiam wam rysunkowy film, stworzony dla Sylwii Kocoń w ramach cyklu DDD – Dorosłe Dzieci Dysfunkcyjnego Domu, do którego mam przyjemność robić notatki wizualne oraz filmy rysunkowe. Sylwia Kocoń jest autorką szkoleń i wykładów na dwóch stronach: www.kobietakompletna.pl oraz www.duchimateria.com.

Wcześniejszy film – opowiadanie o Kasi, która szuka sposobu na zmianę siebie aby w końcu stać się kobietą kompletną – był nieco bardziej humorystyczny. Tym razem jednak chciałam stworzyć coś, co wprowadzi widza w głębszy nastrój, a może nawet melancholię.

Również w przypadku tego filmu pomysł wykluwał się kilka dni. Zastanawiałam się nad ręcznym robieniem ilustracji, próbowałam rysowania na tablecie całości ilustracji aby w końcu zdecydować się na wybranie kilku kadrów zdjęciowych do każdej części filmu, które zgodnie z opowieścią narratorki (oczywiście Sylwii z jej świetnym do tego głosem) są dynamicznie rysowane niczym ołówkiem.

Taki sposób realizacji pozwalał na zrobienie poważnych i nastrojowych, ale i szybkich rysunków, które płynnie się zmieniają ale i dodają treści do narracji.

Film oczywiście był kilka razy poprawiany, ale jego ostateczna wersja mnie zachwyciła. Z przyjemnością więc dzielę się tym filmem z Wami i polecam tak realizowany film rysunkowy do prezentowania Waszych przekazów.

Zapraszam!

Film rysunkowy do cyklu “Kobieta Kompletna” Sylwii Kocoń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *