Nastrojowy film rysunkowy o Kobiecie Kompletnej

Film kobieta kompletna 2

Dziś przedstawiam wam rysunkowy film, stworzony dla Sylwii Kocoń w ramach cyklu DDD – Dorosłe Dzieci Dysfunkcyjnego Domu, do którego mam przyjemność robić notatki wizualne oraz filmy rysunkowe. Sylwia Kocoń jest autorką szkoleń i wykładów na dwóch stronach: www.kobietakompletna.pl oraz www.duchimateria.com.

Wcześniejszy film – opowiadanie o Kasi, która szuka sposobu na zmianę siebie aby w końcu stać się kobietą kompletną – był nieco bardziej humorystyczny. Tym razem jednak chciałam stworzyć coś, co wprowadzi widza w głębszy nastrój, a może nawet melancholię.

Również w przypadku tego filmu pomysł wykluwał się kilka dni. Zastanawiałam się nad ręcznym robieniem ilustracji, próbowałam rysowania na tablecie całości ilustracji aby w końcu zdecydować się na wybranie kilku kadrów zdjęciowych do każdej części filmu, które zgodnie z opowieścią narratorki (oczywiście Sylwii z jej świetnym do tego głosem) są dynamicznie rysowane niczym ołówkiem.

Taki sposób realizacji pozwalał na zrobienie poważnych i nastrojowych, ale i szybkich rysunków, które płynnie się zmieniają ale i dodają treści do narracji.

Film oczywiście był kilka razy poprawiany, ale jego ostateczna wersja mnie zachwyciła. Z przyjemnością więc dzielę się tym filmem z Wami i polecam tak realizowany film rysunkowy do prezentowania Waszych przekazów.

Zapraszam!

Film rysunkowy do cyklu “Kobieta Kompletna” Sylwii Kocoń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.