Ilustracje do książki „Gaja w Krainie Wdzięczności”

Ilustracja do książki Gaja w Krainie Wdzięczności

Dzisiaj chcę podzielić się z Wami moją recenzją książki „Gaja w Krainie Wdzięczności” autorstwa Kamili Szymańskiej. Jestem zachwycona tą piękną pozycją, zarówno treścią, jak i stroną wizualną 🙂 Zobaczcie ilustracje do książki mojego autorstwa i zwróćcie uwagę na skład książki. Całość przepięknie towarzyszy tekstowi i go niesamowicie uatrakcyjnia.

Książka „Gaja w Krainie Wdzięczności” autorstwa Kamili Szymańskiej to dzienniczek wdzięczności przeznaczony dla dziewczynek w wielku szkolnym. Po krainie wdzięczności dziewczynki są oprowadzane przez bohaterkę o imieniu Gaja. Podróż ta uczy dziewczynki wartości wdzięczności, znaczenia pozytywnych emocji, ekscytacji i ciekawości życia i koncentruje się na silnych stronach dziecka. To bardzo praktycna i interaktywna książka, która zawiera mnówstwo przykładów oraz kart ćwiczeń.

Ilustracje w tej książce zarówno stylem, treścią jak i kolorystyką odzwiercielają treść i emocje, które autorka chciała wywołąć u swoich czytelniczek. Ilustracja są pełne pastelowych kolorów, zawierają niewiele detali, za to sporo magii :). Nie odciągajuą uwagi czytelnika od treści, ale ozdabiają ją w lekki i wrażliwy sposób.

Książkę złożyła Joanna Trzop, z którą już wcześniej współpracowałam. Joasia wspaniale wykorzystuje ilustracje do książki i potrafi stworzyć piękne kompozycje z dostępnych materiałów. Jeśli szukasz osoby, która dla Ciebie złoży Twoją wymarzoną książkę, to z całego serca polecam Joasię. Zrobi z Twojego materiału cudo! Koniecznie zerknij na stronę Joasi www.kinuzina.pl

Jeśli natomiast szukasz ilustratorki do Twojej książki dla dzieci, to chętnie zaproponuję moje usługi. Jako ilustratorka specjalizująca się w ilustracjach do książek dla dzieci, mogę stworzyć dla Ciebie magiczne, kolorowe i pełne życia ilustracje, które wzbogacą Twoją opowieść i przyciągną uwagę czytelników.

Wykonuję zarówno ilustracje ręczne, malowane akwarelami, jak i ilustracje w wersji cyfrowej, czyli tworzone na tablecie rysunkowym.

Jeśli chcesz, aby Twoja książka dla dzieci była nie tylko piękna, ale również wzbogaciła się o wspaniałe i empatyczne ilustracje, to zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy coś naprawdę wyjątkowego, co zachwyci zarówno małych, jak i dużych czytelników.

Ilustracje do książek dla dzieci to moja pasja i specjalizacja, więc jestem pewna, że razem stworzymy coś pięknego i niezapomnianego. Nie czekaj, skontaktuj się ze mną już teraz i daj swojej książce dla dzieci wyjątkowy wygląd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *