WeInnovators – graphic recording dla Innovators Club

Klub WeInnovators to klu pełny ludzi zafascynowanych innowacjami i najnowszą technologią, którzy zapraszają innowatorów, aby mogli dowiedzieć się, co się dzieje wokół i co przyniesie przyszłość wyglądać w różnych tematach. Prowadzi spotkania online, podczas których arcyciekawe osoby opowiadają o tematach z ich obszaru ekspertyzy.

Spotkania te uwieczniane są w formie Graphic Recording: podczas spotkania tworzone są zapisy graficzne poruszanych kwestii, które to są później wyświetlane na ekranie do wglądu dla wszystkich uczestników.

Jak wygląda ten porces po stronie rysownika: po przygotowaniu szablonu, na którym znajdują się wszystkie loga i zdjęcia prezenterów, rysowanik do spotkania online i śledzi prezentację. Słuchając, szkicuje najważniejsze informacje, łącząc ikony i proste frazy. Przedstawiają one kluczowe punkty każdego prezentera i pomagają zwizualizować przekaz oraz są bardzo przydatnym narzędziem na później – na wypadek, gdyby słuchacze zapomnieli o niektórych częściach webinaru lub po prostu chcieli przypomnieć sobie cały pomysł.

Więcej informacji odnośnie procesu Graphic Recordingu znajdziesz tutaj.

Zajrzyj i daj znać, jak Ci się podoba Graphic Recording.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *