Case study: kurs Zawodowy Podróżnik od Busem przez Świat

kurs Zawodowy Podróżnik lekcja 1 wstęp

Jest taki blog podróżniczy, który w świecie polskich podróżników jest wysoko, na topie i prawie każdy go zna. Jest taki kurs dla podróżników, który zdecydowanie mogę polecić jako ten, który da Ci kopa i mnóstwo pomysłów na działanie. Tam ta ram ta tam…. ten blog, a właściwie marka, to Busem przez Świat Karola i Oli Lewandowskich, a kurs, o którym mowa, to Zawodowy Podróżnik.

Jako podróżnik i uczestnik pierwszej edycji tego kursu mogę ze spokojnym sumieniem powiedzieć, że kurs jest warty swojej ceny, przygotowany wielce profesjonalnie, na bieżąco aktualizowany, a podana w nim wiedza jest „totalnie bez ściemy”.

Co wyróżnia to cacko wśród tak powszechnych szkoleń online?

Po pierwsze wszystkie tezy podane w kursie poparte są wieloma przykładami z życia, a jest to zarówno przebogate doświadczenie Karola i Oli Lewandowskich z ich wieloletniej przygody podróżniczej (oraz biznesowej!), jak również przykłady „z naszego podwórka”, czyli nawiązanie do rodzimych twórców-podróżników czy online biznesmenów.

Do tego trzeba dodać analityczne wręcz zdolności Karola to rozbierania wszystkiego na proste części, co ułatwia zrozumienie ale też zastanowienie się nad każdym tematem. Ta prostota powoduje też, że ogromny biznes „zarabiania przez podróże”, choć może być przytłaczający i wymagający, nie wydaje się zbyt skomplikowany i aż chce się ruszyć z miejsca. Porady w kursie Zawodowy Podróżnik są proste, przejrzyste i wykonalne, podane dodatkowo z takim smaczkiem, że człowiekowi „się chce”.

A jeszcze do tego kreatywność autora Busem przez Świat – kurs to świetnie nagrane video z prezentacjami w Prezi, które wirtualnie przenoszą kursanta z jednego tematu na drugi. Dodatkowo kurs Zawodowy Podróżnik wzbogacają materiały towarzyszące, pdf-y, check-listy, linki oraz grupa na FB, w której można dzielić się doświadczeniami, podglądać postępy innych bądź pytać o poradę samego szefa” 🙂 Doprawdy, mniam!

Ja natomiast mam zaszczyt robić notatki wizualne do tego kursu To fantastyczna okazja, aby połączyć moją wiedzę podróżniczą i doświadczenie blogowania z kreatywnym zajęciem tworzenia pięknych i praktycznych notatek wizualnych.

Zobaczcie zresztą sami: na tę chwilę mogę ujawnić tylko notatki dotyczące pierwszej lekcji, w której Karol wprowadzi Was w temat podróżników, najważniejszych kroków w blogowaniu oraz możliwości biznesu Zawodowego Podróżnika. Wszystko podane w estetycznych, kolorowych notatkach wizualnych. Co Wy na to? Czy to przydatna wiedza?

kurs Zawodowy Podróżnik lekcja 1 wstęp

[sociallocker]

kurs Zawodowy Podróżnik lekcja 1 wstęp
kurs Zawodowy Podróżnik lekcja 1 wstęp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *