Webinary Pozytywnej Dyscypliny – Justyna Brzozak

Zapraszam do zapoznania się z notatkami z licznych webinarów Pozytywnej Dyscypliny prowadzonych przez świetną profesjonalistę i trenerkę Justynę Brzozak.

W tym wpisie zobaczycie notatki wizualne opisujące trzy tematy.

Pierwszy temat to notatka wizualna do webinaru „5 kroków jak oswoić złość”, gdzie dowiesz się, czym jest złość i frustracja, jak obniżyć poziom napięcia, jak transformować własne przekonania oraz dbać o siebie.

Drugi temat to „Jak wspierać poczucie wartości i odwagę u dziecka”. Z tych notatek dowiesz się, jakie podstawowe pytanie musisz sobie zadać, czym równi się poczucie wartości i wiara w siebie, dlaczego dzieciom brakuje wiary w siebie , jak zaakcepotwać bezwarunkowo swoje dziecko oraz jak je zachęcić do próbowania.

Trzeci temat dotyczy klasycznych sytuacji tak zwanego „nie słuchania”, czyli „Co robić, gdy dziecko mnie nie słucha”. Tutaj poruszane są takie tematy jak kary, czyli skutki kar, czy działają i jaki jest cel. Poznacie też narzędzia wspierające relacje z dzieckiem oraz strategie radzenia sobie przy młodszych i starszych dzieciach.

Zapraszam do obejrzenia, ściągnięcia czy wydrukowania i powieszenia na ścianie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *