Jesteś pracownikiem marketingu w dużej firmie, tworzysz materiały online lub organizujesz konferencje i zastanawiasz się, jak Myślenie Wizualne może wzbogacić Twój przekaz?
Jesteś twórcą internetowym, chcesz, aby Twoje treści wyróżniały się i zostały w pamięci dzięki zastosowaniu wizlanych elementów?

 

Wyróżnij Twoją markę przez Myślenie Wizualne!

Myślenie wizualne to podejście do rozwiązywania problemów i komunikacji, które opiera się głównie na używaniu obrazów, grafik i innych form wizualnych, podobnych do Mapy Myśli.

W dużych firmach Myślenie Wizualne obejmuje tworzenia grafik, infografik, wideo i innych materiałów wizualnych, które przyciągną uwagę klientów i zwiększą zaangażowanie.

Dla twórców treści internetowych, myślenie wizualne może oznaczać tworzenie atrakcyjnych ilustracji, diagramów, czy notatee wizualnych do artykułów lub webinarów w sieci i dzielenie się nimi w mediach społecznościowych.

Myślenie wizualne dla Biznesu

Zobacz, jaki wizualny efekt może wzbogacić Twoje treści.

Notatki wizualne wzbogacą Twój kurs, webinar, konferencję lub bloga pięknie rozrysowanymi ikonami z tekstem dotyczącym najważniejszych informacji. Kliknij poniżej aby zobaczyć więcej na ten temat.

Graphic Recording to sposób na zaangażowanie uczestników Twojej konferencji lub spotkania. Na żywo rysowane notatki wizualne to zupełnie inny wymiar konferencji!

Połącz głos, napisy i rysunki w dynamicznej formie, dzięki czemu wytłumaczysz Twoim odbiorcom Twoje projekty bądź produkty. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.

Ilustracje typu tradycyjnego lub tak zwane „one pagers”, czyli ikonografiki lub schematy dotyczące Twojego produktu lub usługi, które zdecydowanie podnoszą atrakcyjność Twojego marketingu!

OFERTA

A może trochę FUN-u?

Jeśli interesują cię moje króciutkie KOMIKSY lub wydana jakiś czas temu KSIĄŻKA O PODRÓŻY po Ameryce Południowej to zapraszam dalej:

Wieczorny relaks

Kilka krótkich historii komiksowych z życia rodzinnego

Książka Rysunkowa podróż

Książka o rodzinnej podróży z małymi dziećmi po Ameryce Południowej zdobiona akwarelowymi ilustracjami z podróży.