Książka Rysunkowa Podróż po Ameryce Południowej

Z połączenia moich dwóch pasji: rysowania oraz podróży powstała książka “Rysunkowa Podróż Podróż po Ameryce Południowej”. Jak to się zaczęło?

Wszystko zaczęło się oczywiście od pierwszych wypraw z rodzicami do krajów socjalistycznych w czasach trabanta czy poloneza. Później, już na studiach, udało mi się wyjechać na dwuletnie stypendium do Niemiec. To zupełnie zmieniło mój światopogląd i poczucie dostępności świata. Zobaczyłam wtedy wymarzoną Hiszpanię i Portugalię, którą objechałam z chłopakiem i plecakiem dookoła, a potem przez prawie dwa miesiące Turcję.

Potem było więcej, między innymi Ameryka Południowa, Azja Południowo-Wschodnia czy Azja Centralna. Aż w końcu nadszedł czas założenia rodziny i przebudowania pasji podróżniczej. Nieśmiało zaczęłam pierwszą podróż z dzieckiem od wyprawy… nad Morze Bałtyckie. Potem, już z rocznym synkiem, wyruszyliśmy do Meksyku.

Przewiń 4 lata do przodu. Teraz z trójką małych dzieci razem z mężem wyruszamy do Ameryki Południowej. Zaczynamy z plecakami i podwójnym wózkiem, ale wkrótce kupujemy używanego kampera, w którym ledwo mieści się nasza 5-cio osobowa rodzina. Tym kamperem objeżdżamy pół Ameryki Południowej – poczynając od Ekwadoru, poprzez Peru, Boliwię, Chile i Argentynę. Jedziemy od Równika do Ziemi Ognistej i z powrotem. Wyprawę kończymy sprzedażą auta w Chile i wylotem z Santiago de Chile do Krakowa.

Jeśli podoba Ci się Rysunkowa Podróż po Ameryce Połudnkowej i chciałbyś o tym poczytać to zapraszam do zakupu Rysunkowej podróży po Ameryce Południowej – to moja opowieść z naszej wyprawy na bazie ilustracji, które wykonywałam w większości podczas podróży.

W albumie znajdziesz 3 części:
cz. I – Tak daleko z dziećmi? – czyli odpowiedzi na pytania “dlaczego?” i “jak?”
cz. II – Historie malowane w kamperze – akwarele malowane podczas podróży wraz z anegdotami
cz. III – PORADNIK – jak zorganizować egzotyczną podróż z dziećmi.